Štúdiá a apartmány Lavanda

Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice
Kód zájazdu: 978456
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Štúdiá a apartmány Lavanda

TV gril, ohnisko parkovisko internet, WiFi betónové platne kamienková pláž štrková pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 700 m
Vzdialenosť od pláže: 400 m

Poloha a popis:
Domy sú umiestnené v pokojnej časti mesta, 400 metrov od pláže a 700 metrov od centra mesta. Tri apartmánové domy Lavanda sú umietnené na ohradenom pozemku s možnosťou parkovania. Je tu vysadená stredomorská zeleň (olivovníky, figovníky, rozmarín atď.), ktorá ponúka možnosť príjemného posedenia v domácej atmosfére, v prírode pod prístreškom. Taktiež je k dispozícii veľký kamenný gril. 

Ubytovanie:
Štúdiá: Štúdia pre 2 až 4 osoby. Štúdio sa skladá z jednej miestnosti kde sa nachádzajú 2 lôžka a rozťahovací gauč pre 2 osoby. K dispozícii je kuchynňa so základným vybvením, chladnička, TV/SAT, balkón alebo prízemná terasa, kúpelňa s WC, miesto na parkovanie. Klimatizácia (za poplatok).Wi-fi zdarma. Štúdiá sú ideálne pre 3 dospelých, alebo 2 dospelých a 2 deti.
Maximálne obsadenie:
Dospelí + deti + infanti: štúdio 4:  3+0+1, 2+2+1, štúdio 3: 3+0+1, štúdio 2: 2+0+1.

Apartmány 3+2, 2+2: Apartmány 3+2 a 2+2 pre 4 až 5 osôb. Apartmány sa skladajú z jednej spálne, kde sa nachádzajú 2 až 3 lôźka, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, kde je zároveň kuchynský kút so základným vybavením. K dispozícii je chladnička, TV/SAT, balkón alebo prízemná terasa, kúpelňa s WC, klimatizácia (za poplatok), WI-FI zdarma a parkovacie miesto.
Maximálne obsadenie:
Dospelí + deti + infanti: apartmán 3+2: 5+0+1, apartmán 2+2: 4+0+1.

Apartmány 3+2+2, 2+2+2: Apartmány pre 6 až 7 osôb. Apartmány sa skladajú z dvoch 2-lôžkových alebo 3-lôžkových spální, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, kde je zároveň kuchynský kút so základným vybavením. K dispozícii je chladnička, TV/SAT, balkón alebo prízemná terasa, kúpelňa s WC, a klimatizácia (za poplatok), WI-FI zdarma a parkovacie miesto.
Maximálne obsadenie:
Dospelí + deti + infanti: apartmán 3+2+2: 7+0+1, apartmán 2+2+2: 6+0+1.  

Stravovanie:
Individuálne v apartmánoch a štúdiách, alebo polpenzia v prípade záujmu v reštaurácii (raňajky-bohaté bufetové stoly, večere formou obsluhy, výber z dvoch jedál).  

Pláž:
400 metrov od apartmánových domov. Centrálna pláž je s umelo navozeným štrkom a pozvoľne klesajúcim dnom (vzdialenosť od domov cca 500 metrov). Ostatné pláže sú z jemných kamienkov a s pozvoľným klesaním dna, alebo upravené betónové plochy a móla. Pri pláži sa nachádzajú borovicové porasty, ktoré poskytujú možnosť posedenia v tieni, stánky s občerstvením..

Naše hodnotenie:
Príjemne zariadené štúdia a apartmány v známom a populárnom letovisku. Domácka atmosféra. Vhodné najmä pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov ale aj pre všetky kategórie klientov.