Apartmány v Lignane

Apartmánový dom vila Alpi sa nachádza v kľudnej časti mesta 700 m od neplatenej pláže, 500 m od obchodného a spoločenského centra. Pozemok je so zeleňou a stromami, ohradený, s možnosťou parkovania áut priamo pri dome. Všetky apartmány sú komfortne zariadené s klimatizáciou a TV, na poschodiach aj s balkónmi s markízou, s kuchyňou, vlastným WC a sprchou.

Ubytovanie: 
Apartmán typ bilocal 2+1 pre 2 osoby: samostatná spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s  kuchynským kútom a
s rozťahovacím gaučom, vlastnou sprchou, WC, balkónom.
Apartmán typ bilocal 3+1 pre 3 osoby: samostatná spálňa s 3 lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom
s rozťahovacím gaučom, vlastnou sprchou, WC, balkónom.
Apartmány typ bilocal  3+2 pre 4-5 osôb: v apartmáne je samostatná spálňa s 2-3 lôžkami, obývacia miestnosť s 2 lôžkami (rozťahovací gauč) a kuchynským kútom, vlastná sprcha, WC, balkón.
Apartmány typ bilocal 3+2+1 pre 4-6 osôb v apartmáne je samostatná spálňa s 3 lôžkami, samostatná obývacia miestnosť s 2 lôžkami (rozťahovací gauč) a kuchynským kútom, chodba s 1 lôžkom, vlastná sprcha, WC, balkón.


Jeden apartmán 4+1 a jeden apartmán 2+2 sú v zníženom prízemí s veľkou jedálňou - pre nenáročných klientov uprednostňujúcich nízku cenu, ideálne pre 5 - 9 členné skupinky, ktoré chcú mať nikým nerušené súkromie, oddych, alebo zábavu len pre seba !!!

Naše hodnotenie: Ideálne pre ničím nerušenú dovolenku a odpočinok, vhodné pre všetky vekové kategórie vrátane rodín s deťmi.

Pláže: 700 m od vily, s pieskom a pozvoľným spádom do mora, vhodné pre deti a neplavcov. Vstup na pláž zdarma. Vzdialenosť od centra mesta - 500 m.

Šport a zábava: volejbal, tenis, vodné športy a zábavný vodný park, zapožičanie slnečníka a lehátka.

Parkovanie: priamo pri dome.

Doprava: Luxusný bus s klimatizáciou, DVD, občerstvením, WC. Dĺžka cestovania cca 10 hodín z Nitry.

Stravovanie: individuálne v apartmánoch, v prípade záujmu polpenzia v talianskej reštaurácii s obsluhou: 20,- Eur/os./deň

Vila Alpi

Vila Alpi

Vila Alpi

Vila Alpi

Vila Alpi

Vila Alpi

Vila Alpi

Vila Alpi

Vila Alpi

Yachting

Yachting

Yachting

Yachting