Apartmánové domy - vily Lavanda - Wifi k dispozícii !!!

Celková kapacita vily Lavanda je 57 lôžok.
Poloha: domy sú umiestnené v kľudnej časti mesta, cca 400 m od pláže a 700 m od centra mesta. Tri apartmánové domy Lavanda sú na ohradenom pozemku s možnosťou parkovania na ňom. Je tu vysadená stredomorská zeleň (olivovníky, figovníky, rozmarín atď.), ktorá ponúka možnosť príjemného posedenia v domácej atmosfére, v prírode pod prístreškom. Taktiež sa tu nachádza veľký kamenný gril, ktorý je k dispozícii.  Ideálne pre ničím nerušenú dovolenku a odpočinok.

Apartmán typu štúdio pre 2-4 osoby: 2-4 lôžková miestnosť (dve lôžka + dvojmiestny rozťahovací gauč), s vlastnou kuchyňou, vlastná kúpeľňa, WC, prízemná terasa, alebo balkón, miesto na parkovanie, TV. Ideálne pre 3 dospelé osoby, 
alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.
Apartmán typu 2+2, 3+2 pre 2-5 osôb: samostatná spálňa s 2-3 lôžkami, 2 lôžka v obývacej časti (rozťahovací gauč) 
s kuchynským kútom, vlastná sprcha, WC, balkón, miesto na parkovanie, TV.
Apartmán typu 3+2+2 pre 5-7 osôb: dve samostatné 2-3 lôžkové spálne, dve lôžka v obývacej miestnosti (môže byť 2-miestny rozťahovací gauč) s kuchyňou, kúpelňa, WC, balkón, alebo prízemná terasa, miesto na parkovanie, TV.
Apartmán typu 4+3+3 pre 8-10 osôb: samostatná miestnosť s 3-4 lôžkami, s kuchynským kútom, sprchou, WC,samostatná spálňa s 3 lôžkami, samostatná miestnosť s 2-3 lôžkami, s kuchynským kútom, sprchou, WC, TV. K dispozícii je veľká terasa a balkón. Ideálne pre väčšie skupiny. Obývacia miestnosť v rámci apartmánu je prechodná. V prípade záujmu možnosť klimatizácie za príplatok. 

Naše hodnotenie: štandardné ubytovanie pre širokú klientelu, niektoré apt. majú klimatizáciu za poplatok. 

Pláže: cca 400 m od apartmánových domov. Centrálna pláž je s umelo navozeným štrkom a pozvoľne klesajúcim dnom (vzdialenosť od domov cca 500 m). Ostatné pláže sú z jemných kamienkov a s pozvoľným klesaním dna, upravené betónové plochy a móla, pri pláži sa nachádzajú borovicové porasty, ktoré poskytujú možnosť posedenia v tieni, stánky s občerstvením. 

Stravovanie: individuálne v apartmánoch, alebo polpenzia v prípade záujmu v reštaurácii (raňajky-bohaté bufetové stoly, 
večere formou obsluhy, výber z dvoch jedál).

Zábava: Najväčšia diskotéka v Európe - Hacienda.

Parkovanie: priamo pri domoch.

Doprava: Luxusný bus s klimatizáciou, DVD, občerstvením, WC. Dĺžka cestovania 12 hodín z Nitry.

cesta k moru