Dom Dida, Assen, Osvoboditel, Veselina, Temenuga

Assen Assen Assen Dida Dida Dida Dida
Destinácia: Bulharsko, Pomorie
Kód zájazdu: 978451
Cena od: 229 €
Príplatky od: 163 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

20.07.2024 12 dní 229 € +163 € autobusová
29.07.2024 12 dní 229 € +163 € autobusová
07.08.2024 12 dní 229 € +163 € autobusová
16.08.2024 12 dní 229 € +163 € autobusová
25.08.2024 12 dní 229 € +163 € autobusová

Dom Dida, Assen, Osvoboditel, Veselina, Temenuga

TV chladnička,minibar plážový servis piesočnatá pláž internet, WiFi klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od pláže: 50 m


Poloha a popis:
Priváty I. kategórie sa nachádzajú v rodinných domoch v tichých uličkách v starej časti letoviska Pomorie. Od pieskovej pláže s pozvoľným vstupom do mora sú vzdialené od 80 do 200 metrov a od centra letoviska 300 metrov. Niektoré domy ponúkajú možnosť posedenia, v príjemnej domácej atmosfére. Ideálne pre ničím nerušenú dovolenku a odpočinok. Všetky domy majú Wi-Fi pripojenie.

Ubytovanie:
Dom Dida: V 200 metrov od  plaže vzdialenom rodinnom dome, sa nachádzajú 2 a 3 -lôžkové izby, v ktorých sa nachádza chladnička, TV/SAT, rýchlo varná kanvica, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizácia je za poplatok. Wi-Fi pripojenie zdarma.
    

Dom Osvoboditel: Dom je 200 metrov vzdialený od pláže. Ubytovanie je v apartmáne 3+2 s klimatizáciou, ktorý sa skladá z 3 - lôžkovej spálne a obývacej miestnosti, kde sa nachádza rozťahovací gauč pre 2 osoby. Súčasťou obývacej miestnosti je kuchyňa so základným vybavením, chladničkou, TV/SAT, práčka balkón. K dispozícii je kúpeľňa s WC, terasa s  posedením Klimatizácia je v cene ubytovania. Wi-Fi pripojenie zdarma.  

Dom Veselina 1:  Apartmán  sa  nachádza  300  m. od pláže na  6. poschodí  v budove s výťahom, v starej časti Pomoria. Apartmán 2+2 s klimatizáciou sa skladá z 2 - lôžkovej spálne a obývacej miestnosti, kde sa nachádza rozťahovací gauč pre 2 osoby. Súčasťou obývacej miestnosti je kuchyňa so základným vybavením, chladnička, TV/SAT, žehlička, žehliaca doska, práčka. K dispozícii je kúpeľňa s WC, veľká terasa s markízou a posedením a výhľadom na pobrežie. Klimatizácia je v cene ubytovania. Wi-Fi pripojenie zdarma.     

Dom Veselina 2:  Apartmán  sa  nachádza  50 m od pláže na  6. poschodí  v budove s výťahom, v starej časti Pomoria. Apartmán 2+2 s klimatizáciou sa skladá z 2 - lôžkovej spálne a obývacej miestnosti, kde sa nachádza rozťahovací gauč pre 2 osoby. Súčasťou obývacej miestnosti je kuchyňa so základným vybavením, chladnička, TV/SAT, žehlička, žehliaca doska, práčka. K dispozícii je kúpeľňa s WC, veľká terasa s markízou a posedením a výhľadom na pobrežie. Klimatizácia je v cene ubytovania. Wi-Fi pripojenie zdarma. 

Dom Temenuga: 300 metrov od pláže   vzdialenom  dome, sa nachádzajú 2  -lôžkové  izbv  v  ktorých  sa nacháza chladnička, TV/SAT, rýchlo varná kanvica, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizácia je za poplatok. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Štúdio    pre  2  až 3 osoby v ktoré disponuje tromi pevnými lôžkami. K dispozícii je kuchyňa so základným vybavením, chladnička, TV/SAT, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizáciu je možné doobjednať za poplatok. Wi-fi pripojenie zdarma.    

Dom Assen: Dom s výbornou polohou sa nachádza len 80 metrov od pláže. Ubytovanie je 2 a 3 - lôžkových izbách v ktorých sa nachádza chladnička, TV/SAT, rýchlo varná kanvica, kúpeľňa s WC a balkón. Klimatizácia je za poplatok. Wi-Fi pripojenie  zdarma.
   

Stravovanie: 
Samostatné. Možnosť stravovania v reštauráciách v letovisku, za prijateľné ceny. Možnost doobjednať polpenziu.

Pláž:
Piesočnatá s pozvoľným vstupom vhodná pre deti. Možnosť prenajať lehátka a slnečníky.

Naše hodnotenie:
Útulne zariadené izby v rodinných domoch. Milí domáci, ktorí splnia každé želanie. Vhodné pre všetky kategórie klientov ktorí obľubujú priateľskú a domácku atmosféru v príjemnom a obľúbenom letovisku.

cena zahŕňa:
ubytovanie podľa počtu nocľahov na osobu posteľnú bielizeň, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH;
cena nezahŕňa: hygienické potreby, uteráky. 

povinné príplatky:
príplatok za 1/1 izbu a za izbu na vyžiadanie: + 70% z ceny ubytovania, izby na vyziadanie: možný príplatok až 20% k cene ubytovania,
príplatok za nástupné miesto: nástupné miesta: NR, NZ, KN bez príplatku,

nepovinné príplatky:
individuálna doprava: možný príplatok až 20% k cene ubytovania.  


zvýhodnená cena: skupina nad 30 osôb: cena a zľava dohodou.