Apartmány Alpi

Destinácia: Taliansko, Friuli - Venezia Giulia, Lignano (Riviera, Pineta, Sabbiadoro)
Kód zájazdu: 971235
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Alpi

TV parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od pláže: 700 m

Poloha a popis:

Apartmánový dom(vila) Alpi sa nachádza v kľudnej časti mesta 700 metrov od neplatenej pláže, 500 metrov od obchodného a spoločenského centra. Pozemok je so zeleňou a stromami, ohradený, s možnosťou parkovania áut priamo pri dome. Všetky apartmány sú komfortne zariadené s klimatizáciou a TV, na poschodiach aj s balkónmi s markízou, s kuchyňou, vlastným WC a sprchou.

Ubytovanie:

Apartmán bilo 3+2+1 pre 6 osôb sa skladá z jednej spálne, kde sa nachádzajú  3 lôźka, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, kde je zároveň kuchynský kút so základným vybavením, chodby s 1 lôžkom.
Apartmán bilo 3+2  pre 4-5 osôb sa skladá z jednej spálne, kde sa nachádzajú 2 alebo 3 lôźka, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, kde je zároveň kuchynský kút so základným vybavením.
Apartmán bilo 3+1  pre 3 osoby sa skladá z jednej spálne, kde sa nachádzajú 3 lôźka, obývacej miestnosti, kde je zároveň kuchynský kút so základným vybavením.
Apartmán bilo 2+1  pre 2 osoby sa skladá z jednej spálne, kde sa nachádzajú 2 lôźka, obývacej miestnosti, kde je zároveň kuchynský kút so základným vybavením.
Každý apartmán má k dispozícii chladničku, balkón, kúpelňu s WC, klimatizáciu (za poplatok), TV/SAT a Wi-Fi pripojenie zdarma.
Maximálne obsadenie: 

Dospelí + deti + infanti: apartmán 3+2+1: 6+0+1, apartmán 3+2: 5+0+1, apartmán 3+1: 3+0+1, apartmán 2+1: 2+0+1.

Stravovanie: 

Samostatné v apartmánoch a v reštauráciách v letovisku. Možnosť doobjednať polpenziu v reštaurácii s obsluhou.

Pláž:

700 metrov vzdialená široká, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti.

Naše hodnotenie:

Kvalitné renovované apartmány, v známom a populárnom letovisku,   vhodné aj pre náročnejších klientov.cena zahŕňa: ubytovanie podľa počtu nocľahov na osobu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH;


cena nezahŕňa: hygienické, prostriedky, upratovanie apart. (apart. je potrebné pred odchodom upratať ), posteľnú bielizeň, uteráky.


povinné príplatky: autobusová doprava: 79 €/osoba, spojený turnus: 119 €/osoba, komunálna taxa: 3,50 €/osoba od 12 r./pobyt (platí sa v letovisku v talianskej agentúre).   


príplatok za štúdio a apart. na vyžiadanie: možný príplatok až 30% k cene ubytovania.


príplatok za nástupné miesto: nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatku, nástupné miesta: ZA, MT, RK, BB, ZV, ZH, 12 €/osoba.


nepovinné príplatky: miestenka: 5 €/osoba, posteľné povlečenie: 10 €/osoba/pobyt, detská postieľka: 33 €/pobyt, polpenzia: 154 €/osoba/pobyt, klimatizácia: 50 €/apart./pobyt.   


individuálna doprava: možný príplatok až 20% k cene ubytovania.


odporúčaný príplatok: komplexné cestovné poistenie: 2 €/deň;


zvýhodnená cena: skupina nad 30 osôb: cena a zľava dohodou.