MPM Kalina Garden

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1315908
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

MPM Kalina Garden

TV herňa práčovňa, čistiareň chladnička,minibar aqua aerobic, gym šípky minigolf pilates jacuzzi, vírivka konferenčná miestnosť masáž sauna wellness, spa aerobik stolný tenis parkovisko detská postieľka detské ihrisko tobogan, šmýkačka detské animácie miniklub detský kútik detský bazén vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž fitness centrum trezor večerný program animačný program internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od letiska: 20 km
Vzdialenosť od pláže: 200 m


ODLETOVÉ ČASY:  Bratislava(BTS)-Burgas(BOJ)-Bratislava(BTS): Štvrtky:  BTS 4,00- BOJ 06,45, BOJ 12,15- BTS 13,10  Nedele: BTS 11,15- BOJ 14,00, BOJ 14,55--BTS 15,45 
Košice(KSC)-Burgas(BOJ)-Košice(KSC): Štvrtky KSC 08,55- BOJ 11,30,  BOJ 07,30--KSC 08,10. (CK si vyhradzuje právo zmeny odletových časov). Popis, poloha: Hotel sa nachádza v centre letoviska, 200 metrov od pláže. V blízkosti je množstvo nákupných možností, reštaurácii, barov, obchodov, diskoték. Hotel ponúka služby all inclusive premium a je zmámy výbornou kuchyňou. K dispozícii v hoteli sú vstupná hala s recepciou, bar pri bazéne, lobby bar, hlavná reštaurácia, bistro, trezor(za poplatok), práčovňa(za poplatok), wi-fi (zdarma), šípky, stolný tenis, posilňovňa, minigolf. Pre deti miniklub, detské ihrisko, minidisco, detská herňa. V areáli hotela je vonkajší bazén s detskou časťou, so šmykľavkou, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma a osušky za vratný depozit. Hotel pre svojich klientov ponúka animačné programy pre deti a dospelých a za poplatok aj kúpeľné centrum. 

Ubytovanie: V 2-lôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek s vlastnou kúpeľňou a WC, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, minibarom( denne doplňovaný minerálnou vodou zdarma), klimatizáciou, balkónom. Wifi pripojenie zdarma a trezor(za poplatok).

Stravovanie: V cene je stravovanie all inclusive premium. Raňajky, obedy, večere, podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii. K dispozícii sú bistro: 10:00-18:00 a 22:00-23:00( obložené chlebíčky, hamburgery, pizza, zákusky, ovocie, zelenina, zmrzlina, čapované pivo, víno a nelkoholické nápoje), 10:00-18:00 a 20:30-23:00,(teplé a studené nápoje, kokteily, domáce limonády, čapované pivo a víno, miestne a niektoré zahraničné značkové alkoholické nápoje Lobby bar: 10:00-23:00(teplé a studené nápoje, kokteily, čapované pivo, víno, šampanské a niektoré zahraničné značkové alkoholické nápoje).

Pláž: 200 metrov od hotela sa nachádza nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Možnosť prenajať slnečníky a ležadlá za poplatok. Na pláži sa organizujú vodné športy, vodné skútre, windsurfing, nafukovací banán, vodné bicykle. Popri pláži je pobrežná promenáda, kde sa nachádzajú reštaurácie, bary bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť a taktiež rôzne zábavné atrakcie pre deti a dospelých.
.

Naše hodnotenie: Hotel s kvalitnými službami all inclusive premium. Výborná poloha takmer v centre letoviska. V cene aj niektoré značkové alkoholické nápoje. Doporučujeme aj náročnejším klientom.