Queen Nelly Park

Destinácia: Bulharsko, Kiten
Kód zájazdu: 1276955
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Queen Nelly Park

TV basketbal chladnička,minibar vodné bicykle futbal volejbal tenis parkovisko detská postieľka detské ihrisko detské animácie detský kútik detský bazén plážový servis piesočnatá pláž fitness centrum trezor internet, WiFi klimatizácia bazén


ODLETOVÉ ČASY:  Bratislava(BTS)-Burgas(BOJ)-Bratislava(BTS): Štvrtky:  BTS 4,00- BOJ 06,45, BOJ 12,15- BTS 13,10  Nedele: BTS 11,15- BOJ 14,00, BOJ 14,55--BTS 15,45 
Košice(KSC)-Burgas(BOJ)-Košice(KSC): Štvrtky KSC 08,55- BOJ 11,30,  BOJ 07,30--KSC 08,10. (CK si vyhradzuje právo zmeny odletových časov). 


Popis, poloha:

Hotel Queen Nely Park je novy hotel vybudovaný a otvoreny v roku 2022.  Hotel s modernou architektúrou sa nachádza v nádhernej záhrade s lesným porastom vzdialený 70 metrov od obĺúbenej pláže Atliman. Centrum letoviska je vzdialené 200 metrov od hotela. V  centre letoviska  a v okolí hotela  nájdete množstvo barov, reštaurácii či obchodíkov. K vybaveniu hotela patrí klimatizovaná vstupná hala s posedením a recepciou,   hlavná reštaurácia s letnou terasou,  bar pri bazéne, Wi-fi pripojenie zdarma, biliard, 2 vonkajšie bazény s detskou časťou, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma. K dispozícii sú vonkajšia posilňovňa, ihriská na volejbal, basketbal, tenis a futbal, tenis, parkovisko(za poplatok), detský kútik, vonkajšie detské ihrisko, animácie pre deti, trezor na recepcii(za poplatok).

Ubytovanie:

Ubytovanie v 2 lôžkových izbách  možnosťou 2 prísteliek. Každá izba má klimatizáciu, chladničku s minibarom,  TV/SAT, terasu s posedením, a vlast¬nú kúpeľňu so sušičom vlasov a s WC. K dispozícii je Wi-Fi internet, trezor a telefón.

Stravovanie:

Stravovanie formou all inclusive, raňajky, obedy, večere formou bohatého a rozmanitého bufetu. Počas dňa ľahké občerstvenie pizza, toasty, sendviče, zákusky, ovocie (10:30-11:30 a 16:00-17:00). V rámci all inclusive neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov a kokteilov miestnej produkcie od popredných bulharských výrobcov od 10:00 do 22:00. Podrobnejší rozpis programu all inclusive dostanete v hoteli.


Pláž:

70 metrov vzdialená  piesočná pláž Atliman,  s čistou vodou, niekedy vhodná aj pre vyznávačov morských vĺn. Na pláži je možné prenajať ležadlá a slnečníky za poplatok, alebo využiť voľný priestor na neplatenej časti pláže, kde si môžete rozložiť vlastný slnečník. Pláž  poskytuje množstvo športového vyžitia. Nachádzajú sa tam taktiež bary, reštaurácie a bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť.

Naše hodnotenie:

Štýlový, moderný, nový hotel situovaný v krásnom prostredí neďaleko  pláže. Hotel Poskytuje kvalitné služby all inclusive a uspokojí aj náročných klientov. Ideálny je pre rodiny s deťmi.