MPM Astoria

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1225658
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

MPM Astoria

TV chladnička,minibar vodné bicykle volejbal parkovisko detská postieľka detské ihrisko detské animácie detský kútik detský bazén vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž trezor večerný program animačný program internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 100 m
Vzdialenosť od letiska: 20 km
Vzdialenosť od pláže: 30 m


ODLETOVÉ ČASY:  Bratislava(BTS)-Burgas(BOJ)-Bratislava(BTS): Štvrtky:  BTS 4,00- BOJ 06,45, BOJ 12,15- BTS 13,10  Nedele: BTS 11,15- BOJ 14,00, BOJ 14,55--BTS 15,45 
Košice(KSC)-Burgas(BOJ)-Košice(KSC): Štvrtky KSC 08,55- BOJ 11,30,  BOJ 07,30--KSC 08,10. (CK si vyhradzuje právo zmeny odletových časov). Popis, poloha: Hotel je súčasťou komplexu Astoria/Orel a nachádza v centre letoviska, 30 metrov od pláže. Popri hoteli vedie promenáda, kde je množstvo nákupných možností, reštaurácii, barov, obchodov, diskoték. V hoteli je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, pool bar, lobby bar, snack bar, plážový bar, hlavná reštaurácia. V areáli hotela je vonkajší bazén s detskou časťou,, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma a osušky za vratný depozit. Hotel pre svojich klientov ponúka animačné programy pre deti a dospelých, bezplatné ležadlá a slnečníky na pláži, Wi-fi pripojenie zdarma. K dispozícii je aj parkovacie miesto.

Ubytovanie: V 2-lôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek s vlastnou kúpeľňou a WC, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, minibarom( denne doplňovaný minerálnou vodou zdarma), klimatizáciou, balkónom. Wifi pripojenie zdarma.

Stravovanie: V cene je stravovanie Ultra all inclusive. Raňajky, obedy, večere, podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii. K dispozícii sú snack bar: 10:00-18:00 a 22:00-23:00( obložené chlebíčky, hamburgery, pizza, zákusky, ovocie, zelenina, zmrzlina, čapované pivo, víno a nelkoholické nápoje). Lobby bar a pool bar: 10:00-23:00(teplé a studené nápoje, kokteily, čapované pivo, víno, šampanské a niektoré zahraničné značkové alkoholické nápoje).

Plážový bar:10:00-18:00(nealkoholické nápoje, čapované pivo).

Pláž: 30 metrov vzdialená. široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma(1 slnečník a 2 ležadlá na izbu). Na pláži je široká ponuka vodných športov.

Naše hodnotenie: Hotel s kvalitnými službami Ultra all inclusive. Výborná poloha takmer v centre letoviska, ležadlá a slnečníky na pláži zdarma. V cene aj niektoré značkové alkoholické nápoje. Doporučujeme aj náročnejším klientom.