Nesebar Beach

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1225012
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Nesebar Beach

detská postieľka TV šípky detský kútik vodné bicykle volejbal fitness centrum večerný program animačný program stolný tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 400 m
Vzdialenosť od letiska: 20 km
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Popis, poloha: Veľmi obľúbený trojposchodový hotel, ktorý sa skladá z dvoch vzájomne prepojených budov je situovaný v južnej časti Slnečného pobrežia 50 metrov od pláže od ktorej ho delia len piesočné duny. Do centra letoviska s množstvom obchodov, barov a reštaurácií sa dostanete pohodlnou prechádzkou za pár minút. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezor (za poplatok), wifi pripojenie zdarma, hlavná reštaurácia, 3 a´ la carte reštaurácie - rybia, pizzeria a kurací grillbar (za poplatok), denný bar, bar pri bazéne, fitness, detské ihrisko, parkovisko. Súčasťou hotelového komplexu sú vonkajšie bazény a detský bazén, kde ležadlá a slnečníky sú zdarma. V rámci zábavy si klienti môžu zahrať šípky, šach, stolný tenis, plážový volejbal alebo sa zúčastniť na animačných programoch, ktoré sú organizované počas dňa aj večera. Wi-fi pripojenie v celom hoteli zdarma.

Ubytovanie: Štýlovo zariadené 2-lôžkové izby s výhľadom na park ale morskú stranu(za príplatok), s možnosťou 1 prístelky sú vybavené kúpeľnou s vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, klimatizáciou a balkónom. Wi-fi zdarma.

Stravovanie: V cene je all inclusive stravovanie v hlavnej reštaurácii, formou bufetu - raňajky, obedy, večere. Občerstvenie v  baroch. 1. Lobby bar - 15:00-23:00- teplé a studené alkoholická a nealkoholické nápoje bulharskej výroby. 2. Snack/Pool bar-10:00-23:00, teplé a studené alkoholická a nealkoholické nápoje bulharskej výroby, 11:00-15:00- hot dog, zmrzlina, obložené chleby, ovocie, 15:00-17:00- zmrzlina, zákusky. Jeden krát týždenne sa usporadúvajú tematické večere. Podrobnejší rozpis programu all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.

Pláž: Nádherná široká, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 50 m. od hotela. Na pláži je možné prenajať ležadlá a slnečníky za poplatok, alebo využiť voľný priestor na neplatenej časti pláže, kde si môžete rozložiť vlastný slnečník. Pláž poskytuje široký výber vodných športov, športových aktivít a plážových atrakcií (za poplatok). Nachádzajú sa tam taktiež bary, reštaurácie a bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť.

Naše hodnotenie: Hotel je nepochybne skvelou voľbou pre strávenie pohodovej dovolenky v príjemnom prostredí a v tesnej blízkosti pláže. Je vhodný pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi.