Imperial Palace

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1225010
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Imperial Palace

detská postieľka TV nákupná pasáž lekárska služba balneocentrum kozmetický salón kaderníctvo miniklub vodné bicykle masáž volejbal turecké kúpele, hammam sauna wellness, spa fitness centrum večerný program animačný program stolný tenis bazén vnútorný parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od letiska: 20 km
Vzdialenosť od pláže: 20 m
Popis, poloha: Impozantný hotel so zaujímavou architektúrou je situovaný v severnej časti letoviska, priamo pri pláži, od ktorej ho delí len pobrežná promenáda. Na promenáde najdete množstvo nákupných možností, reštaurácii, barov, obchodov, diskoték. V hoteli je k dispozícii veľká vstupná hala s recepciou a lobby barom Safari, 3 reštaurácie(Hollywood, Gondola a Victoria) niekoľko barov(Irish pub, pool bar Imperial, Mezzanin bar, Snack bar). V areáli hotela je vonkajší bazén s oddelenými časťami pre deti, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma.  V hoteli sa nachádzajú kúpeľné centrum(masáže, sauna, parný kúpeľ, turecký kúpeľ), vnútorný bazén, posilňovňa, kaderníctvo, kozmetický salón, obchodíky so suvenírmi, zmenáreň, lekár. Pre deti a dospelých sú denné a večerné animačné programy. WI-FI pripojenie je v celom hoteli zdarma.

Ubytovanie: V 2-lôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek, s výhľadom na park a more(za príplatok) alebo v 2 lôžkových štúdiách s výhľadom na more a možnosťou 3 prísteliek.  Izby aj štúdiá sú s vlastnou kúpeľňou a WC, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, minibarom,  klimatizáciou a balkónom. Wi-fi pripojenie zdarma. Trezor zdarma.

Stravovanie: V cene je all inclusive. Raňajky, obedy, večere, formou bohatého bufetu. 1 x za 7 dní večera v a la carte reštaurácii. Občerstvenie v  baroch.1. Lobby bar Safari- 10:00-17:00 2. Pool bar Imperial-10:00-22:00
3. Mezzanin bar- 16:00-23:00 4. Írsky bar-17:00-00:00, v uvedených baroch dostanete bulharské alkoholické a teplé a studené nealkoholické nápoje, kokteily, pivo, víno, káva, čaj).
5. Snack bar-10:00-17:00, (rôzne predjedlá, šaláty, pizza, hamburgery, párok v rohlíku, palacinky, zmrzlina, zákusky, bulharské alkoholické a teplé a studené nealkoholické nápoje, kokteily, pivo, víno, káva, čaj).
Podrobnejší rozpis all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.

Pláž: široká, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 20 m. od hotela. Na pláži je možné prenajať ležadlá a slnečníky za poplatok, alebo využiť voľný priestor na neplatenej časti pláže, kde si môžete rozložiť vlastný slnečník. Pláž poskytuje široký výber vodných športov, športových aktivít a plážových atrakcií (za poplatok). Nachádzajú sa tam taktiež bary, reštaurácie a bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť.

Naše hodnotenie: Hotel s kvalitným All Inclusive programom, výbornou kuchyňou, vynikajúcou polohou v blízkosti pláže, je zárukou prežitia nezabudnuteľnej dovolenky plnej zážitkov a zábavy, či už pre deti alebo dospelých.