Sunset

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1193007
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Sunset

TV chladnička,minibar vodné bicykle biliard detská postieľka detský kútik detský bazén vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 700 m
Vzdialenosť od letiska: 20 km
Vzdialenosť od pláže: 150 m

ODLETOVÉ ČASY:  Bratislava(BTS)-Burgas(BOJ)-Bratislava(BTS): Štvrtky:  BTS 6,30- BOJ 9,15, BOJ 10,05- BTS 11,00 Piatky: BTS 5,35- BOJ 8,20, BOJ 14,05--BTS 14,55 Nedele: BTS 11,15- BOJ 14,00, BOJ 14,55--BTS 15,45 
Košice(KSC)-Burgas(BOJ)-Košice(KSC): Piatky:  KSC 10,35- BOJ 13,10,  BOJ 09,10--KSC 09,50. (CK si vyhradzuje právo zmeny odletových časov). 


Poloha a popis:
Útulný, centrálne klimatizovaný štvorposchodový hotel je situovaný 150 metrov od pláže, v severnej časti letoviska Slnečné Pobrežie. Vzdialený je od historického mesta Nesebar cca 5 km (autobusová zastávka 10 m). Disponuje vstupnou halou s recepciou, kde je i bezplatná Wi-Fi, zmenárňou, výťahom, hlavným barom, reštauráciou, vonkajším bazénom, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma, detským bazénom, pool barom, biliardom a detským kútikom.

Ubytovanie:
Komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, sú vybavené kúpeľňou s WC, TV/SAT, telefónom, klimatizáciou, chladničkou a balkónom. Na požiadanie hotel zabezpečí detskú postieľku.  

Stravovanie:
V cene je all inclusive formou bufetu v hlavnej reštaurácii: raňajky, obedy, večere. Káva, čaj, koláče sú podávané v pool bare a v hlavnom bare.. Miestne nealkoholické nápoje, čapované pivo a víno sú podávané v bare pri bazéne a v lobby bare.

Pláž: Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 150 m od hotela. Na pláži je možné prenajať ležadlá a slnečníky za poplatok, alebo využiť voľný priestor na neplatenej časti pláže, kde si môžete rozložiť vlastný slnečník. Pláž poskytuje široký výber vodných športov, športových aktivít a plážových atrakcií (za poplatok). Nachádzajú sa tam taktiež bary, reštaurácie a bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť.

Naše hodnotenie:
Moderný hotel s dobrými službami. Vhodný pre stredne náročných klientov všetkých vekových kategórií, ktorí uprednostňujú dovolenku za vynikajúcu cenu.