Ivana Palace

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1072698
Cena od: 29 €
Príplatky od: 190 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

25.09.2021 8 dní Last Minute 29 € +190 € odlet: Bratislava letecká

Ivana Palace

detská postieľka TV kozmetický salón solárium kaderníctvo vodné bicykle windsurfing, surf biliard masáž fitness centrum strážené parkovisko parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 290 m
Popis, poloha:
Hotel je situovaný v severnej časti letoviska a je vzdialený 290 metrov od pláže. V centrálne klimatizovanom hoteli sa nachádza vestibul s TV/SAT, Wi-Fi zdarma, reštaurácia, denný bar, biliard, kaderníctvo, kozmetika, obchod so suvenírmi, masáž, posilňovňa,  solárium. K dispozícii je vonkajší bazén s barom. Možnosť používať ležadlá a slnečníky bez poplatku. Klienti s individuálnou dopravou majú možnosť parkovať na stráženom parkovisku pred hotelom zdarma.  

Ubytovanie:
V 2-lôžkových izbách s klimatizáciou s možnosťou prísteliek. Každá izba má balkón, chladničku, TV/SAT, Wi-Fi(zdarma) telefón, kúpeľňu s WC. Detská postieľka zdarma na vyžiadanie.  

Stravovanie:
V cene sú raňajky podávané formou bufetu. Možnosť doobjednať večere podávané formou bufetu.  

Pláž:
50 metrov od hotela sa nachádza nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Možnosť prenajať slnečníky a ležadlá za poplatok. Na pláži sa organizujú vodné športy, vodné skútre, windsurfing, nafukovací banán, vodné bicykle. Popri pláži je pobrežná promenáda, kde sa nachádzajú reštaurácie, bary bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť a taktiež rôzne zábavné atrakcie pre deti a dospelých.  

Naše hodnotenie:
Hotel s dobrými službami a výbornou cenou pre deti. Vhodný aj pre náročnejších klientov.