Anestes

Destinácia: Bulharsko, Primorsko
Kód zájazdu: 968304
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Anestes

TV internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od pláže: 190 m

Popis, poloha.
Moderný rodinný hotel Anestes sa nachádza v novej severnej časti Primorska, na pokojnom mieste. Vzdialený od severnej pláže je 190 metrov a od centra letoviska je vzdialený 300 metrov. V penzióne sa nachádza vestibul s recepciou a spoločenská miestnosť s TV/SAT a posedením, kde je pripojenie Wi-Fi na internet zdarma. Na streche hotela je možnosť opaľovania. K dispozícii sú ležadlá a sprcha a krásny výhľad.   

Ubytovanie:
Ubytovanie v 2-lôžkových izbách s klimatizáciou a možnosťou 1 prístelky. Každá izba má chladničku, rýchlo varnú kanvicu, TV/SAT, Wi-Fi(zdarma) balkón a vlastnú kúpeľňu s WC.  

Stravovanie:
Samostatné. Možnosť doobjednať raňajky, podávané formou bufetu v hoteli Malina( vzdialenom 30 metrov) a večere podávané formou menu. 

Pláž:
190 metrov vzdialená severná pláž, s jemným pieskom pozvoľne sa zvažujúcej do mora. Možnosť prenájmu slnečníkov a ležadiel(za poplatok). Nachádzajú sa tam taktiež bary a bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť.    

Naše hodnotenie: 
Krásny, čistý hotel s výbornou polohou s milou pani majiteľkou. Veľké izby a kúpeľne. Vhodný pre všetky kategórie klientov.


Nástupné miesta pri autobusovej doprave:
Nitra, Nové Zámky, Komárno, Trnava, Žilina, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Považská Bystrica, Trenčín, Piešťany