Eurocar Tour - Vaša najlepšia dovolenka, Cestovná kancelária, travel agency

Telefónny kontakt
037 / 6 522 781
037 / 6 503 541
037 / 6 555 582
Grécko Sarti
Grécko Parália
Bulharsko Pomorie
Taliansko Lignano
Taliansko Bibione
Chorvátsko Vodice

Objednávanie zájazdov

  • osobne návšteva v CK Eurocar Tour
  • telefonická rezervácia
  • e-mailom: nitra@eurocartour.sk

Spôsoby platby

  • osobne v našej CK
  • prevodom z účtu na účet
  • priamym vkladom na účet

Ubytovanie - apartmánové vily, hotel, privát I. a II. kategórie

 

Poloha: naše ubytovanie je v domoch, ktoré sa nachádzajú v tichých uličkách Pomoria, od centra cca 300m a cca 30-300m od pieskovej pláže s pozvoľným spádom do mora, vhodné aj pre deti. Niektoré domy ponúkajú možnosť posedenia priamo pri nich, v príjemnej domácej atmosfére. Ideálne pre ničím nerušenú dovolenku a odpočinok. Všetky domy majú WiFi.

Štúdio pre 2-4 osoby: 2-4 lôžkové garzónky s vybavenou kuchyňou, TV, s balkónom, alebo terasou, vlastnou kúpelňou, WC. 3. a 4. lôžko je dvojmiestny rozkladací gauč. 

Apartmán typu A malý: pre 2-4 osoby sa skladá z 2-lôžkovej spálne, obývačky s 2-miestnym rozťahovacím gaučom a vlastnou kuchyňou, balkónu, WC, kúpeľne, na izbe sa nachádza TV, klimatizácia je možná za príplatok.

Apartmánový dom Ivajlo: 2+2 malý pre 4 osoby, výhľad na more !!, vzdialenosť od pláže 30m. 

Apartmán typu B veľký: pre 4-6osôb sa skladá z dvoch 2-lôžkových spální, obývačky s 2-miestnym rozťahovacím gaučom a vlastnou kuchyňou, balkónu, WC a kúpeľne, na izbe sa nachádza TV, klimatizácia je možná za príplatok.Vzdialenosť od pláže do 200m. 

Rodinné vily - privát 1. a 2.kategórie, hotel Andon, Asen - 80 m od pláže.  

I.kategória: jedna 2-3 lôžková izba, vlastné WC, kúpeľňa, chladnička, rýchlovarná kanvica, balkón, na izbe sa nachádza TV, klimatizácia je možná za príplatok. Na želanie ponúkame aj privat I.kategórie s kuchyňou spoločnou pre 3 izby.

II.kategória: 2-3 lôžkové izby, max.2-3 izby na poschodí, pre tieto izby spoločné - WC, kúpeľňa, chladnička, vlastný balkón. Pre hostí je k dispozícii spoločný varič na prípravu kávy, čaju a kojeneckej stravy. Kuchyňa na varenie nie je k dispozícii. Možnosť zapožičania žehličky. Na želanie ponúkame aj privát II.kategórie s kompletnou kuchyňou pre 2-3izby

Šport: vodné športy, požičovňa slnečníkov, motocyklov, horských bicyklov.

Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom s DVD, bufetom, WC.